Strona wymaga podania hasła

IV etap

już w sprzedaży!

zobacz mieszkania

Okolica dla każdego

Krakowskie Łagiewniki to okolica łącząca w sobie wiele zalet – bliskość miejsc potrzebnych do wygodnego życia, ciszę, spokój i naprawdę dużo zieleni. Dobrze będzie się tu mieszkało zarówno osobom aktywnym, ale również tym, którzy wybiorą „slow life”.

Dobre połączenie z miastem

Dzielnica, pozostając enklawą spokoju, jest dobrze skomunikowana z resztą miasta. Mieszkając pod tym adresem, stosunkowo szybko dojedziemy w każde miejsce Krakowa. Do przystanku PKP Łagiewniki bądź PKP Bonarka dojdziemy w kilka minut. Tuż przy osiedlu znajdują się także przystanki linii 133, 135 i 433. Ponadto, nowa Trasa Łagiewnicka (planowany termin realizacji - marzec 2022 r.) ułatwi komunikację m.in. z kompleksami biurowymi i Kampusem UJ.

Wygodne sąsiedztwo to podstawa

W okolicy znajdziecie także niezbędne do komfortowego życia usługi, szkołę podstawową czy przedszkole. Zakupy można zrobić w centrum handlowym Bonarka City Center bądź wybrać się do Parku Handlowego Zakopianka. Co więcej, w IV etapie na parterze powstaną lokale usługowe, które ułatwią codzienne sprawunki. Dzięki bogatej ofercie usługowej wszystko załatwimy bez trudu na miejscu, bez konieczności męczących podróży do innych części miasta. Przy dzisiejszym stylu życia, charakteryzującym się chronicznym niedoborem czasu, to spora zaleta.

Rekreacja i nie tylko

Mieszkając przy ulicy Fredry, możecie być pewni, że w ładną pogodę nie będzie doskwierać Wam nuda. Bo kto nie lubi wycieczek rowerowych! Proponujemy np. rodzinny wypad nad zalew Zakrzówek. Jego brzegi stanowią jedno z ulubionych miejsc wypoczynku krakowian. Nieopodal znajduje się także Kopiec Kraka oraz Sanktuarium Bożego Miłosierdzia słynne w całym kraju, a nawet i na świecie. W sąsiedztwie trasy Łagiewnickiej wybudowanych zostanie 3,2 km nowych ścieżek rowerowych.
Krakowskie Łagiewniki to okolica łącząca w sobie wiele zalet – bliskość miejsc potrzebnych do wygodnego życia, ciszę, spokój i naprawdę dużo zieleni. Dobrze będzie się tu mieszkało zarówno osobom aktywnym, ale również tym, którzy wybiorą „slow life”. Różnorodność sąsiedztwa oraz możliwości, jakie stwarzają okoliczne miejsca i placówki, pozwolą cieszyć się mieszkaniem przy ul. Fredry przedszkolakowi, uczniowi, studentowi, rodzinie i seniorowi.

Architektura na skarpie

Lokalizacja osiedla na niewielkim wzniesieniu pozwoli na zróżnicowanie terenu wewnętrznego oraz ciekawe posadowienie budynków względem ulicy. Te zaś będą utrzymane w różnych odcieniach bieli, szarości i beżu. Od frontu architekci zaplanowali eleganckie elewacje o teksturze cegły, szklane balustrady oraz stolarkę okienną w kolorze antracytowym bądź naturalnego drewna.

W holach i korytarzach zaprojektowaliśmy ozdobne gresy. Z kolei przy wejściach ułożymy okładziny w kolorze drewna.

Nowocześnie i stylowo

Osiedle odpowiada dzisiejszym trendom – posiada otwarty plac miejski z ogólnodostępnymi alejami spacerowymi. Stonowana kolorystyka (biele, szarości, beż), eleganckie elewacje oraz stolarka okienna w kolorze antracytowym bądź naturalnego drewna zagoszczą i w tym etapie. W holach i korytarzach zaprojektowaliśmy ozdobne gresy. Z kolei przy wejściach ułożymy okładziny w kolorze drewna. Teren będzie monitorowany i chroniony.

Pierwszy woonerf w Krakowie

Wewnątrz osiedla znajduje się pierwszy w Krakowie woonerf, czyli ciąg pieszo-jezdny przyjazny zarówno spacerującym, jak i kierowcom. Dzięki niemu ruch został uspokojony, a przestrzeń wewnątrzosiedlowa zyskała na atrakcyjności. Dodatkowym, niesztampowym rozwiązaniem jest tzw. ścieżka Fredry – ciąg spacerowy, przy którym znajdują się akcenty nawiązujące do epoki, w której tworzył Aleksander Fredro. Osiedle posiada również własną, specjalnie zaprojektowaną identyfikację (logo, numery klatek, pięter, mieszkań itd.).
Realizując osiedle, pamiętamy o infrastrukturze miejskiej. Wybudowaliśmy nowe rondo w ciągu ul. Przyjaźni Polsko-Węgierskiej, budujemy też fragmenty ulic z drogą osiedlową, a także chodniki; ustawiamy nowe latarnie.

Zieleń, rekreacja, zabawa

Zieleń jak zawsze stanowi dla nas priorytet. Wokół nowego etapu zasadzimy wiele drzew. Wiosną zazielenią się krzewy i byliny na skarpie. Zielone będą również dachy osiedlowych budynków. Projektanci krajobrazu pamiętali także o meblach miejskich – mieszkańcy skorzystają z podestów, siedzisk, leżaków, stojaków rowerowych oraz strefy piknikowej ze stołami. Dla najmłodszych dostępny jest plac zabaw z wieloma nowoczesnymi urządzeniami, wybudowany w ramach poprzednich etapów.

Mieszkania w sprzedaży

Etap IV

już w sprzedaży

poznaj Etap IV
6 budynków 187 mieszkań

Etap II

W sprzedaży

poznaj Etap II
5 budynków 189 mieszkań

Etap I

Wyprzedany!

poznaj Etap I
5 budynków 143 mieszkania

Wacław i Klara zapraszają na filmy

Bohaterami króciutkich animacji są Wacław i Klara - współczesna wersja bohaterów komedii Fredry. Chcieliśmy, aby byli odzwierciedleniem mieszkańców osiedla. Są więc młodzi, atrakcyjni, zapracowani, aktywni, cenią sobie swój czas i życie rodzinne. Na osiedlu Fredry 6 kupili pierwsze mieszkanie.

Poznajcie ich!

Makieta wirtualna Etap II

Makieta wirtualna Etap I

Wypady w góry

Im wyżej tym lepiej

Wszystkie usługi w zasięgu ręki

Dobrze zaprojektowane osiedle

Spravia

profesjonalizm, doświadczenie, kompetencje i bezpieczeństwo

Spravia to duża i stabilna firma. Prowadzimy działalność deweloperską od 1999 roku, wcześniej pod nazwą Budimex Nieruchomości. Budujemy w największych miastach w Polsce: Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Trójmieście i Wrocławiu. Nasz kapitał zakładowy wynoszący 657 333 000 złotych gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo powierzanych nam środków. Miarą jakości budowanych przez spółkę osiedli jest ich nagradzanie i wyróżnianie, w tym w prestiżowym konkursie „Budowa Roku”. Dotrzymujemy naszych obietnic. Cieszymy się zaufaniem i opinią wiarygodnego dewelopera. Porównaj nasze zapowiedzi (wizualizacje inwestycji sprzed budowy) z rzeczywistością (zdjęcia wykonanych osiedli).

Spravia sp. z o. o. poważnie podchodzi do ochrony danych osobowych. Spółka wdrożyła odpowiednie zabezpieczenia, procedury i rozwiązania, które mają za zadanie zapewnić bezpieczeństwo danych osobowych i zgodność w wymogami RODO. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie dobrowolnej zgody lub dla realizacji umowy lub w wykonaniu obowiązków prawnych. Realizujemy również marketing własnych produktów i usług Spravia sp. z o. o. Przysługuje Państwu prawo do żądania dostępu do Państwa danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia zakresu przetwarzania lub przeniesienia. W razie pytań dot. ochrony danych osobowych zapraszamy do kontaktu iod@spravia.pl